Rejestracja w Programie TM

UWAGA!!! W celu poprawnej rejestracji postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami. Rozpoczęcie przygody z Traffic Monsoon jest banalnie proste… pod warunkiem, że zastosujesz się do tej instrukcji krok po kroku. Nie musisz znać języka angielskiego – otrzymasz pełne wsparcie w języku polskim .

JAK ZACZĄĆ  ZARABIAĆ – 3 PROSTE ETAPY

  •  ETAP 1 – REJESTRACJA

Krok 0 – wyczyść pliki Cookies (ciasteczka) w swojej przeglądarce i kliknij w poniższy link…

DARMOWA REJESTRACJA 

 

Krok 1 – Po kliknięciu w link zostaniesz przekierowany/na na poniższą stronę. 

Wypełnij wszystkie pola – podpowiedzi masz wpisane kolorem CIEMNO ZIELONYM.

Imię i nazwisko może być z polskimi znakami.

Adres e-mail najlepiej podać w domenie Gmail lub Yahoo – nie można używać Hotmail, MSN, Outlook, Mail.RU. Skrzynki polskich dostawców takich jak Onet i WP również powinny działać bez zarzutów.

 1.

Krok 2 – wypełnij kolejne pola formularza rejestracji.

*nazwa użytkownika – dowolna nazwa użytkownika, która będzie przypisana do Ciebie w systemie. Będzie to Twój login. Nazwa użytkownika będzie również widoczna w linku referencyjnym jeśli zdecydujesz się pokazać komuś możliwości platformy, więc dobrze byłoby, żeby nie była neutralna. Najlepiej jeśli nazwa użytkownika składa się z liter i cyfr, bo wtedy z pewnością będzie unikalna i nie będzie kłopotów z poprawną rejestracją konta.

**Hasło dostępu do platformy – ustalone przez Ciebie hasło zawierające od 6 do maksymalnie 12 znaków – składa się z liter i cyfr – niedozwolone są znaki interpunkcyjne i znaki specjalne. Hasło można później resetować w systemie.

***Pin do wypłat pieniędzy – kod składający się z liter i cyfr – 6-8 znaków – niedozwolone są znaki interpunkcyjne oraz znaki specjalne. Kod można później resetować w systemie, gdyby zachodziła taka konieczność. Jego podanie przy rejestracji jest wymagane.

****Adres e-mail procesora płatniczego – jeśli korzystasz z procesora płatniczego Payza, to w polu „Payza Email” podajesz adres e-mail, którym posługujesz się w ramach konta Payza. Jeśli nie posiadasz konta Payza, to w pole „Payza Email” wpisz swój adres e-mail, tylko pamiętaj, żeby zakładając konto na Payza podać ten sam adres e-mail, który wpisałeś w pole „Payza Email”. Lub pomiń ten krok uzupełniając dane później:)

***** Pytania zabezpieczające – Jedno z pytań będzie się pojawiać przy logowaniu jeśli będziesz się logował/a z innego IP internetu. Osobiście proponuje jak najkrótsze i jak najprostsze odpowiedzi, łatwe do zapamiętania.

 2
3

 Krok 3 – zatwierdź warunki i przepisz kod.

W kroku 3 potwierdzasz, że znasz warunki użytkowania serwisu (serwis jest DARMOWY, NA ZAWSZE i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami)stawiając „ptaszek” w miejscu, które wskazuje pierwsza strzałka. Następnie musisz przepisać kod  w puste pole po lewej stronie kodu i po upewnieniu się, że cały formularz jest prawidłowo wypełniony klikasz niebieski przycisk Proceed.

Przechwytywanie3332

Krok 4 – kliknij w link potwierdzający rejestrację.

W Twojej skrzynce e-mail pojawi się wiadomość o tytule „From Trafficmonsoon: Verification email”. Poniżej zobaczysz wiadomość, która będzie zawierała Twoją nazwę użytkownika, hasło do platformy oraz transaction PIN (czyli kod do wypłat pieniędzy). Poniżej znajduje się link aktywujący Twoje konto. Jeżeli nie widzisz wiadomości to sprawdź koniecznie zakładkę SPAM, czasami się zdarza, że wiadomość tam trafia.

 

 

Krok 5 – ostatecznie potwierdź rejestrację.

W celu poprawnej aktywacji konta podaj raz jeszcze swoją nazwę użytkownika i hasło. Następnie klikasz przycisk Activate! Gdyby pojawiał się komunikat „wrong activation link” lub inny błąd, to przejdź do swojej skrzynki pocztowej i upewnij się, czy na pewno wpisujesz takie samo hasło jak otrzymane na skrzynkę e-mail (jeśli podane hasło było zbyt długie, to na Twój adres e-mail dotrze skrócone hasło). Następnie kliknij ponownie w link aktywacyjny w wiadomości e-mail, podaj prawidłową nazwę użytkownika oraz hasło, a następnie kliknij Activate!.

Przechwytywanie4444
rejestracja6

 jeśli posiadasz w swojej przeglądarce wtyczkę logo_adblock pamiętaj że musisz ją wyłączyć

.
.
.
.
.
.

 

  •   ETAP 2 – Zakup Adpacków (pakietów reklamowych)

 

Krok 1 – WEJDŹ W 20 PPC / 1000 TE CREDITS

Przechwytywaniefhnsthb
 Krok 2 – stwórz kampanie reklamowa
adpack2
Krok 3 – uzupełnij informacje o kampanii 
adpack3
Krok 4 – przejdź do kupna AdPack’ów
PrzechwytywanieHEH
Krok 5 – wpisz ilość i wybierz formę zapłaty 
PrzechwytywanieVBDF
Krok 6 – podsumowanie zamówienia 
PrzechwytywanieVHH
  • ETAP 3 – OGLĄDANIE REKLAM

 

Krok 1 – Kliknij START SURFING 1:1, 20 SEC

reklamy1

 

Krok 2 – Obejrzyj 10 reklam 20 sekundowych

reklamy2
Krok 3 – zegar zacznie odliczać 24 godziny
Przez 24 godziny będziesz otrzymywał naliczenia. Przed upływem 24 godzin koniecznie obejrzyj ponownie 10 reklam w celu przedłużenia aktywności konta. Aktywność konta sprawdzisz po zalogowaniu na głównej stronie TrafficMonsoon.
Przechwytywanieukkk


DARMOWA REJESTRACJA