POCESOR PŁATNICZY

Procesor płatniczy to platforma dzięki której w bezpieczny sposób wpłacamy i wypłacamy pieniądze z programów partnerskich, a także dokonujemy płatności za usługi reklamowe na różnych platformach na całym świecie.

Mówiąc prościej, procesor płatniczy zapewnia Tobie poufność i bezpieczeństwo przy transakcjach internetowych. Jest on takim dodatkowym buforem bezpieczeństwa pomiędzy Twoim bankiem a firmą z którą współpracujesz zarabiając pieniądze w internecie.

Na rynku wyróżniamy wiele procesorów płatniczych lecz uważam że na szczególną uwagę zasługują procesory takie jak BitBay czy też Payza

 

Aby zarejestrować się w BitBay kliknij poniższy obrazek

storage-banner-250x210_pl

Na początek wystarczy podać adres email.

2

Po chwili na podany przez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk „Aktywuj konto”.

3

Następnie zostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wybrany przez nas login oraz hasło, a także PIN do infolinii, który będzie pomocny podczas kontaktu z biurem obsługi klienta.

4

 

Jeśli już posiadasz konto na BitBay niżej znajdziesz instrukcje jak zasilić procesor

 

Minęło już trochę czasu, i pieniądze zostały zatwierdzone na twoim koncie. Więc teraz musisz wymienić PLN na BTC klikając szybka transakcja. INSTRUKCJA NIŻEJ

 

Znów minęło kilka chwil, a więc teraz czas na zakup adpaków i start w zarabianiu internetowym :)

 

 

 

Chcesz natychmiastowo przelewać dolary ($$$) załóż personal konto na PAYZA

payza_baner