This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

POCESOR PŁATNICZY

Procesor płatniczy to platforma dzięki której w bezpieczny sposób wpłacamy i wypłacamy pieniądze z programów partnerskich, a także dokonujemy płatności za usługi reklamowe na różnych platformach na całym świecie.

Mówiąc prościej, procesor płatniczy zapewnia Tobie poufność i bezpieczeństwo przy transakcjach internetowych. Jest on takim dodatkowym buforem bezpieczeństwa pomiędzy Twoim bankiem a firmą z którą współpracujesz zarabiając pieniądze w internecie.

Na rynku wyróżniamy wiele procesorów płatniczych lecz uważam że na szczególną uwagę zasługują procesory takie jak BitBay czy też Payza

 

Aby zarejestrować się w BitBay kliknij poniższy obrazek

storage-banner-250x210_pl

Na początek wystarczy podać adres email.

2

Po chwili na podany przez nas adres email otrzymujemy wiadomość z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk „Aktywuj konto”.

3

Następnie zostaniemy poproszeni o dokończenie rejestracji. W formularzu podajemy wybrany przez nas login oraz hasło, a także PIN do infolinii, który będzie pomocny podczas kontaktu z biurem obsługi klienta.

4

 

Jeśli już posiadasz konto na BitBay niżej znajdziesz instrukcje jak zasilić procesor

 

Minęło już trochę czasu, i pieniądze zostały zatwierdzone na twoim koncie. Więc teraz musisz wymienić PLN na BTC klikając szybka transakcja. INSTRUKCJA NIŻEJ

 

Znów minęło kilka chwil, a więc teraz czas na zakup adpaków i start w zarabianiu internetowym :)

 

 

 

Chcesz natychmiastowo przelewać dolary ($$$) załóż personal konto na PAYZA

payza_baner