OPIS PROGRAMU

<iframe src=”https://www.youtube.com/embed/SD-Eo1PP9uY” width=”560″ height=”315″ frameborder=”0″ allowfullscreen=”allowfullscreen”></iframe>

 

FutureNet Club jest polską platformą społecznościową.

Każdy z nas korzysta z różnych portali społecznościowych. Podstawowy z nich to oczywiście Facebook, do tego dochodzą jeszcze Twitter, Google+ czy Instagram.

Każdy z nas dodaje tam swoje zdjęcia, filmy, komentarze, bierze udział w dyskusjach ze znajomymi. Dzielimy się swoimi przemyśleniami, opiniami, prostu pokazujemy innym, co się u nas dzieje, gramy w dostępne gry ale też oglądamy pojawiające się reklamy.

Zastanawialiście się kiedyś, jak wielką rolę odgrywają obecnie w naszym życiu portale społecznościowe? Dla wielu z nas stały się one niejako drugą rzeczywistością.

Jednak większość osób nie zdaje sobie sprawy z jednej bardzo ważnej kwestii – każdy użytkownik jest klientem takich portali. Zarabiają one na reklamach, które my oglądamy, często nieświadomi tego, jak wielkie pieniądze portal na tym zarabia.

Przykładowo Facebook zarabia na reklamach kilka milionów dolarów dziennie!

Dlaczego my nie możemy zarobić choćby ułamka tego co właściciele? Przecież to MY oglądamy te reklamy!

I właśnie tutaj pojawia się FutureNet Club. Platforma ta powstała właśnie po to, aby ułatwić zwykłym użytkownikom zarabianie na portalu społecznościowym.

Wszystko co należy zrobić, to zarejestrować się za darmo w systemie i robić to co do tej pory np. na Facebooku tylko z taką różnica że FutureNet podzieli się z nami olbrzymimi dochodami firmy :)

DARMOWA REJESTRACJA