Aktualności

WERYFIKACJA KONTA W TRAFFICMONSOON PENDING

  • Jeśli już poczyniłeś pierwsze kroki w celach weryfikacji konta i dodałeś skan lub zdjęcie swojego rachunku ( pisałem o tym niżej w punkcie ) I nadal twoje konto jest nie zweryfikowane, a nie chcesz dłużej czekać, bo jak wiadomo czas to pieniądz. Więc musisz trochę pogonić zespół traffic monsoon i napisać do SUPPORTU. Jak to zrobić ? 

Napisaćsupport możesz na dwa sposoby pisząc e-maila lub pisząc na CZAT. 

  1. logujemy się do trafficmonsoon, na dole strony klikamy w zakładkę SUPPORT

 

AA

 

2. Wybieramy odpowiedni dla nas sposób komunikacji z SUPPORTEM, jak na załączonym obrazku 1 lub 2 osobiście polecam sposób nr tj. komunikacje poprzez czat gdyż moim zdaniem daje on szybsze rezultaty. Wpisujemy w odpowiednie rubryki swoje dane i piszemy o zaistniałym problemie. Najlepiej krótko np. ( Witam, proszę o zatwierdzenie/zweryfikowanie mojego konta) najlepiej pisać po angielsku gdyż zainstalowany tam słownik nie jest najlepszy 😛 

Musisz pamiętać też żeby nie wyłączać czatu, bo po jego wyłączeniu wiadomość nie dotrze do Ciebie. Jeśli ktoś odpisze to pewnie poprosi Cię o podanie swojej nazwy. Po podaniu nazwy, albo zaakceptuje twoje dane, albo unieważni poprzednią sesje i każe wgrać wszystkie trzy pliki do weryfikacji od początku w tedy jeszcze raz wgrywamy skan lub zdjęcie przodu dowodu w drugiej pozycji tył dowodu, w trzeciej pozycji skan lub zdjęcie jakiegoś rachunku.

Jeśli nie wiesz jak wrzucić te pliki zaglądnij do wcześniejszego postu zamieszczonego niżej:) Mam nadzieje że informacje te okażą Ci się pomocne:) Pozdrawiam i życzę samych sukcesów :)

 

Dziś w aktualnościach dwie kwestie:) 09.07.2016

1.OGLĄDAJ 50 REKLAM DZIENNIE ZAMIAST 10
2. JAK PRAWIDŁOWO PRZESŁAĆ SKANY DOKUMENTÓW DO WERYFIKACJI W TRAFFIC MONSOON?

Po zalogowaniu się do swojego konta w TRAFFIC MONSOON,pending klikasz pod swoim zdjęciem w link „Pending”

Na stronie, która się pojawi, będą 3 pola, w których będzie Twoje imię, drugie imię i nazwisko… a pod nimi 3 pola do wgrania na serwer firmy swoich dokumentów (skanów dokumentów) – czyli:

1. Upload the Front of Government Issued ID*
(Wgraj tutaj skan przodu swojego dowodu osobistego lub prawa jazdy)

2. Upload the Back of Government Issued ID*
(Tutaj wgraj skan tyłu swojego dowodu osobistego lub prawa jazdy)

3.

Upload the UTILITY BILL
(W tym polu wgraj wyraźny skan lub zdjęcie rachunku za użytkowanie czegoś – np. rachunek wystawiony na Ciebie za prąd, gaz, telefon, Internet, ścieki, śmieci, TV cyfrową… – jeśli nie masz żadnego rachunku na siebie, to możesz przesłać wyciąg z konta bankowego lub karty kredytowej/debetowej, albo nawet fakturę ze sklepu za zakupy czegokolwiek – ważne, żeby na dokumencie widniało Twoje imię, nazwisko i adres,q takie jak w pozostałych załączonych dokumentach ( warto też zakreślić lub podkreślić te dane dla lepszej przejrzystości )

Więc jak wrzucić na serwer firmy te pliki? – pod każdym z tamtych tekstów/punktów będzie przycisk „Przeglądaj” – klikasz w ten przycisk i odszukujesz na dysku twardym swojego komputera właściwego pliku/skanu dokumentu, klikasz w ten plik i dodajesz. (format JPG)

Jeśli już wcześniej (np. miesiąc temu) przesyłałeś/aś skany/zdjęcia dowodu osobistego do TM i miałeś/aś status „Approved”, to na tej stronie w TM, będziesz mieć aktywne tylko jedno pole (czyli pod punktem 3 – na skan rachunku) – także Ty masz tylko i wyłącznie skan rachunku wrzucić na serwer (nie wrzucasz  ponownie dowodu osobistego na serwer firmy!)

Czekasz aż firma zatwierdzi lub odrzuci przesłane skany/zdjęcia dokumentów. Jak zatwierdzą, to będziesz mieć status „Approved” , jak odrzucą, to będziesz mieć status „Refused” – wtedy klikasz w ten link i tam powinna być informacja, dlaczego dokumenty zostały odrzucone.

WAŻNE

…zwłaszcza dla wszystkich panikujących – po sprawdzeniu i akceptacji Waszych dokumentów, ludzie z firmy TRAFFIC MONSOON, usuwają całkowicie z swoich serwerów pliki z Waszymi skanami/zdjęciami dokumentów dla Waszego/naszego bezpieczeństwa. Także zagrożenie, że hakerzy wykradną te dokumenty itp. jest znikome…

 

No i druga kwestia, a w zasadzie to pierwsza aktualności

1.OGLĄDAJ 50 REKLAM DZIENNIE ZAMIAST 10ile-reklam-w-traffic-monsoon

Zmiany w TrafficMonsoon – Od 07.07.2016 trzeba oglądać 50 reklam, a nie 10 tak jak do tej pory(aby otrzymywać część przychodu firmy) Ilość reklam została zwiększona, lecz czas jaki poświęcimy na reklamę został zmniejszony z 20 sekund na 5 sekund wyświetlania reklamy. Więc ostatecznie cała praca zajmie nam, tylko i aż 250 sekund:) (o 50 sekund dłużej niż do tej pory)
Zmiana ta spowoduje:

-polepszenie usług
-pozwoli zarabiać więcej
-wzmocni biznes
-lepszy ranking Alexa
-zapewni długoterminową stabilność ze względu na popyt i podaż

 

 

 

 

Trafficmonsoon Tylko ten program mógł zebrać aż 90 000 nowych użytkowników w ciągu 30 dni.

tm-wynik-po-30-dniach

Jest to wielki sukces tego programu zarobkowego jak i samego właściciela Charles Scovill’a. 90 000 nowych uzytkownikow TM Jak myślicie, ile posiadają użytkowników programy konkurencji ? Podpowiemy Wam, że niektóre hyip nie posiadają w ogóle tylu użytkowników a te które mogą się pochwalić liczbą użytkowników przekraczającą 100 000 musiały na to pracować wiele miesięcy jak nie lat ! Skąd więc wynika tak wielki sukces Trafficmonsoon? Przypomnijmy, że firma rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2014 r. lecz nie od razu stała się HITEM spośród programów hyip i revenue share. Rok 2015 to czas niebywałego wzrostu programu. W tym także roku firma Trafficmonsoon trafiła na listę top 980 najczęściej odwiedzanych stron na świecie ! Niestety z początkiem 2016 r. natrafiliśmy na nie małe problemy ponieważ firma PayPal rozwiązała umowę z Trafficmonsoon oraz zamroziła wszystkie pieniądze firmowe ( blisko $ 60 000 000 ) na okres 180 dni. Były to ciężkie miesiące jednak i z tym sobie poradziliśmy. Obecnie w Trafficmonsoon został dodany nowy procesor płatniczy na miejsce PayPala a jest to Allied Wallet dzięki któremu możemy bezpośrednio dokonywać zakupu usług z Naszych własnych kart kredytowych i debetowych a w przyszłości będziemy mogli wypłacać na nie pieniądze wprost z programu 🙂 Mimo napotkanych problemów TM świetnie poradził sobie w tej sytuacji a także cały czas jest rozwijany. To właśnie dlatego blisko 100 000 nowych osób zaufało tej firmie jak i jego właścicielowi.

 

11988347_960356100677509_8496345303543607504_n

1 Comment on Aktualności

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*