This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Aktualności

WERYFIKACJA KONTA W TRAFFICMONSOON PENDING

  • Jeśli już poczyniłeś pierwsze kroki w celach weryfikacji konta i dodałeś skan lub zdjęcie swojego rachunku ( pisałem o tym niżej w punkcie ) I nadal twoje konto jest nie zweryfikowane, a nie chcesz dłużej czekać, bo jak wiadomo czas to pieniądz. Więc musisz trochę pogonić zespół traffic monsoon i napisać do SUPPORTU. Jak to zrobić ? 

Napisaćsupport możesz na dwa sposoby pisząc e-maila lub pisząc na CZAT. 

  1. logujemy się do trafficmonsoon, na dole strony klikamy w zakładkę SUPPORT

 

AA

 

2. Wybieramy odpowiedni dla nas sposób komunikacji z SUPPORTEM, jak na załączonym obrazku 1 lub 2 osobiście polecam sposób nr tj. komunikacje poprzez czat gdyż moim zdaniem daje on szybsze rezultaty. Wpisujemy w odpowiednie rubryki swoje dane i piszemy o zaistniałym problemie. Najlepiej krótko np. ( Witam, proszę o zatwierdzenie/zweryfikowanie mojego konta) najlepiej pisać po angielsku gdyż zainstalowany tam słownik nie jest najlepszy 😛 

Musisz pamiętać też żeby nie wyłączać czatu, bo po jego wyłączeniu wiadomość nie dotrze do Ciebie. Jeśli ktoś odpisze to pewnie poprosi Cię o podanie swojej nazwy. Po podaniu nazwy, albo zaakceptuje twoje dane, albo unieważni poprzednią sesje i każe wgrać wszystkie trzy pliki do weryfikacji od początku w tedy jeszcze raz wgrywamy skan lub zdjęcie przodu dowodu w drugiej pozycji tył dowodu, w trzeciej pozycji skan lub zdjęcie jakiegoś rachunku.

Jeśli nie wiesz jak wrzucić te pliki zaglądnij do wcześniejszego postu zamieszczonego niżej:) Mam nadzieje że informacje te okażą Ci się pomocne:) Pozdrawiam i życzę samych sukcesów :)

 

Dziś w aktualnościach dwie kwestie:) 09.07.2016

1.OGLĄDAJ 50 REKLAM DZIENNIE ZAMIAST 10
2. JAK PRAWIDŁOWO PRZESŁAĆ SKANY DOKUMENTÓW DO WERYFIKACJI W TRAFFIC MONSOON?

Po zalogowaniu się do swojego konta w TRAFFIC MONSOON,pending klikasz pod swoim zdjęciem w link „Pending”

Na stronie, która się pojawi, będą 3 pola, w których będzie Twoje imię, drugie imię i nazwisko… a pod nimi 3 pola do wgrania na serwer firmy swoich dokumentów (skanów dokumentów) – czyli:

1. Upload the Front of Government Issued ID*
(Wgraj tutaj skan przodu swojego dowodu osobistego lub prawa jazdy)

2. Upload the Back of Government Issued ID*
(Tutaj wgraj skan tyłu swojego dowodu osobistego lub prawa jazdy)

3.

Upload the UTILITY BILL
(W tym polu wgraj wyraźny skan lub zdjęcie rachunku za użytkowanie czegoś – np. rachunek wystawiony na Ciebie za prąd, gaz, telefon, Internet, ścieki, śmieci, TV cyfrową… – jeśli nie masz żadnego rachunku na siebie, to możesz przesłać wyciąg z konta bankowego lub karty kredytowej/debetowej, albo nawet fakturę ze sklepu za zakupy czegokolwiek – ważne, żeby na dokumencie widniało Twoje imię, nazwisko i adres,q takie jak w pozostałych załączonych dokumentach ( warto też zakreślić lub podkreślić te dane dla lepszej przejrzystości )

Więc jak wrzucić na serwer firmy te pliki? – pod każdym z tamtych tekstów/punktów będzie przycisk „Przeglądaj” – klikasz w ten przycisk i odszukujesz na dysku twardym swojego komputera właściwego pliku/skanu dokumentu, klikasz w ten plik i dodajesz. (format JPG)

Jeśli już wcześniej (np. miesiąc temu) przesyłałeś/aś skany/zdjęcia dowodu osobistego do TM i miałeś/aś status „Approved”, to na tej stronie w TM, będziesz mieć aktywne tylko jedno pole (czyli pod punktem 3 – na skan rachunku) – także Ty masz tylko i wyłącznie skan rachunku wrzucić na serwer (nie wrzucasz  ponownie dowodu osobistego na serwer firmy!)

Czekasz aż firma zatwierdzi lub odrzuci przesłane skany/zdjęcia dokumentów. Jak zatwierdzą, to będziesz mieć status „Approved” , jak odrzucą, to będziesz mieć status „Refused” – wtedy klikasz w ten link i tam powinna być informacja, dlaczego dokumenty zostały odrzucone.

WAŻNE

…zwłaszcza dla wszystkich panikujących – po sprawdzeniu i akceptacji Waszych dokumentów, ludzie z firmy TRAFFIC MONSOON, usuwają całkowicie z swoich serwerów pliki z Waszymi skanami/zdjęciami dokumentów dla Waszego/naszego bezpieczeństwa. Także zagrożenie, że hakerzy wykradną te dokumenty itp. jest znikome…

 

No i druga kwestia, a w zasadzie to pierwsza aktualności

1.OGLĄDAJ 50 REKLAM DZIENNIE ZAMIAST 10ile-reklam-w-traffic-monsoon

Zmiany w TrafficMonsoon – Od 07.07.2016 trzeba oglądać 50 reklam, a nie 10 tak jak do tej pory(aby otrzymywać część przychodu firmy) Ilość reklam została zwiększona, lecz czas jaki poświęcimy na reklamę został zmniejszony z 20 sekund na 5 sekund wyświetlania reklamy. Więc ostatecznie cała praca zajmie nam, tylko i aż 250 sekund:) (o 50 sekund dłużej niż do tej pory)
Zmiana ta spowoduje:

-polepszenie usług
-pozwoli zarabiać więcej
-wzmocni biznes
-lepszy ranking Alexa
-zapewni długoterminową stabilność ze względu na popyt i podaż

 

 

 

 

Trafficmonsoon Tylko ten program mógł zebrać aż 90 000 nowych użytkowników w ciągu 30 dni.

tm-wynik-po-30-dniach

Jest to wielki sukces tego programu zarobkowego jak i samego właściciela Charles Scovill’a. 90 000 nowych uzytkownikow TM Jak myślicie, ile posiadają użytkowników programy konkurencji ? Podpowiemy Wam, że niektóre hyip nie posiadają w ogóle tylu użytkowników a te które mogą się pochwalić liczbą użytkowników przekraczającą 100 000 musiały na to pracować wiele miesięcy jak nie lat ! Skąd więc wynika tak wielki sukces Trafficmonsoon? Przypomnijmy, że firma rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2014 r. lecz nie od razu stała się HITEM spośród programów hyip i revenue share. Rok 2015 to czas niebywałego wzrostu programu. W tym także roku firma Trafficmonsoon trafiła na listę top 980 najczęściej odwiedzanych stron na świecie ! Niestety z początkiem 2016 r. natrafiliśmy na nie małe problemy ponieważ firma PayPal rozwiązała umowę z Trafficmonsoon oraz zamroziła wszystkie pieniądze firmowe ( blisko $ 60 000 000 ) na okres 180 dni. Były to ciężkie miesiące jednak i z tym sobie poradziliśmy. Obecnie w Trafficmonsoon został dodany nowy procesor płatniczy na miejsce PayPala a jest to Allied Wallet dzięki któremu możemy bezpośrednio dokonywać zakupu usług z Naszych własnych kart kredytowych i debetowych a w przyszłości będziemy mogli wypłacać na nie pieniądze wprost z programu 🙂 Mimo napotkanych problemów TM świetnie poradził sobie w tej sytuacji a także cały czas jest rozwijany. To właśnie dlatego blisko 100 000 nowych osób zaufało tej firmie jak i jego właścicielowi.

 

11988347_960356100677509_8496345303543607504_n

1 Comment on Aktualności

Leave a Reply

Twój adres email nie pojawi się na stronie.


*